Wat hou ik van sprookjes en wat hou ik van make-up dus toen ik bij de DM een toren zag staan met allemaal prachtige Disney make-up van Essence kon ik niet kiezen… maar gelukkig was daar het palette van Belle uit Beauty and the Beast!
Belle
Belle is een meisje uit het sprookje van Belle and the Beast, maar ik vind de serie Once Upon a time op Netflix veel leuker dan de echte film, ai!
Dus als ik aan Belle denk, denk ik vooral aan Emilie de Ravin. Wat een prachtige meid is dit zeg! Goed, ik dwaal weer eens af!
Ik zag dit palette en was vooral verrukt van de prachtige kleuren! Wat een diversiteit!
Als een sprookje!
Matte en Shimmers
Het palette heeft diverse mooie matte tinten, maar wat dacht je van die kroonjuwelen? En de pigmentatie is ook nog eens top, iets minder dan ik verwacht had, maar met een goede primer kom je heel ver!
De donkere tinten zijn voor mij echt een uitdaging, dus ik begon met een redelijk veilige look!
Tja, want voor schut lopen had ik nou ook niet veel zin in. Want ik zou die avond nog naar de opening van de nieuwe TK Maxx gaan.
Wat een mooie ingetogen look, natuurlijk met een kleine shimmer om het wat feestelijk te maken!
De tweede look wilde ik met de blauwe tinten maken, vind het best mooi om ondanks mijn blauwe ogen toch ook blauw te dragen.
Blue eyes
Ik begon met de lichtste tint en eigenlijk viel het reuze mee, niet echt een klabam op je ogen, okay dus die bouw ik op en zo kreeg ik een mooi verloop van tinten.
Als laatste wilde ik gewoon wat kleuren mixen en dat werd een iets minder resultaat dan ik eigenlijk wilde hebben, maar toch een look waarmee ik kan laten zien hoe divers het palette is.
Helaas heb ik deze in Duitsland gekocht en ik weet echt niet of ze ook naar Nederland komen, ik heb mijn oren niet zo open staan als het om nieuwtjes gaat, Hihihi…
leuk palette. de look die je gemaakt heb is erg mooi
Wat een prachtig palette! Ik vind alle looks die je ermee hebt gemaakt geslaagd, maar waarin je de blauwe oogschaduw hebt gebruikt het allermooiste. Prachtige glitters zitten erin! Leuke foto’s ook van jou!
Ik hoop zo dat deze collectie ook naar Nederland komt! Je kunt er zulke veelzijdige looks mee maken en daar houd ik van. Vooral blauw vind ik zo ontzettend mooi bij je staan!