Vandaag heb ik voor jullie twee budget producten uit het schap van Essence.
Goedkoop wil niet altijd slecht zijn en zitten er pareltjes tussen. Je moet ze wel zoeken.
Zo ook met deze twee mooie producten die ik tijdens zo’n zoektocht vond.
Essence | Blush Ball
Bij het horen van deze naam ‘blush ball’ was ik echt in de veronderstelling dat het een roll on blush betreft.
Echter toen ik dus het uitprobeerde kwam ik erachter dat dit dus echt niet een roll on was.
Goed, je kunt je vergissen, want in de winkel probeer ik dat niet uit, nee dat doe ik netjes nadat ik de foto’s gemaakt heb.
Cinnamon Candy
Ik hou van kaneel, mmmmm heerlijk en dus de naam sprak mij meteen aan. De kleur is ook echt net kaneel en ik kreeg gelukkig niet de neiging om er aan te likken (stel je voor, dat je denkt dat het ook nog zo smaakt… duh!).
Mooi he? Zo onaangeraakt, zo netjes nog, zo…
De glans is al goed te zien en het heeft een hele mooie warme tint. Echt prachtig om naar te kijken.
Echter ik zal toch een swatch moeten maken.
Wauw,… het sluit mooi op mijn huidtint aan. De pigmentatie is ook echt goed en ik zie al dat dit een mooie glans gaat geven op mijn wangen zonder dat het een overdreven ‘blush’ effect geeft.
Kijk nou… tatataaah! Echt heel mooi! Helaas is mijn huid dus erg droog en heb ik last van velletjes. Dus toch wat vaker scrubben!
Deze blushes zijn te koop bij het Kruidvat en de Trekpleister. Er zijn nog twee andere mooie tinten te krijgen.
10: Peach
20: Strawberry
Verkoopprijs: 2,99
Essence | Longlasting Lipliner
Yummy Berry
Longlasting, dat klinkt goed in de oren!
En ik was blij dat ik eindelijk een lipliner vond die ik niet hoef te slijpen, want bij mij breken de puntjes altijd tijdens het slijpen af, of ik ben gewoon lomp!
Deze lipliner heeft een draaimechanisme en dan komt er een mooi puntje uit. Is het op, draaien en je hebt een nieuw puntje! Helmaal happy kan ik dan wezen.
Maar ja ik ben dan ook nog best wel kinds!
Dat is wel te zien, ik wil dan gelijk tekeningetjes maken. En maar goed ook dat ik wat heen en weer ga, ik merkte meteen hoe lekker romig deze lipliner is en ik wil hier dan ook nog een paar reserve van. Echt zo mooi deze kleur en ja ik moest behoorlijk boenen op mijn hand om de strepen weg te krijgen!
[ezcol_1half]
[/ezcol_1half] [ezcol_1half_end]
[/ezcol_1half_end]
Echt, serieus wat een mooie aankoop! En ja het bleef ook nog eens goed zitten op mijn lippen!
En aangezien ik niet de jeugdige huid heb van weleer en dat er lipproducten zijn die nog wel eens in je rimpels kruipen, doet deze lipliner dat dus absoluut niet!
Weet je wat nog mooier is, dat er nog veel meer tinten te koop zijn (wel 9 stuks) en de prijs slechts 1,59 is!
Hier draag ik de kleur op mijn lippen (met een andere camera genomen) en de blush op mijn wangen!
Ik ben een tevreden mens! En wat vind jij van de budget producten?
Of besteed je je geld liever aan wat duurdere items?
(Ps mijn haar was hier nog niet geverfd, artikel ligt al een week op stapel!) 😉
Blush Ball best leuk concept. Ik vind dat je zeer geslaagd ben met deze twee producten en de kleur van je lippen is zo prachtig en je look ook. Fijn weekend!
Ik ben ook regelmatig voor de Essence display te vinden! Heerlijk als je even een nieuw kleurtje wilt en niet diep in de buidel wilt tasten. Zoals aan het einde van de maand ?!
Fijn weekend Sonja!
wat een prachtige producten! die blush staat je super! ik ben zelf meer van de roze kleuren, maar bij jouw haarkleur staat dit heel goed!
Wat ziet dat er goed uit, zeg! Als ik die make-up look zo zie dan vraag ik mij soms af waarom “we”soms van die dure spullen kopen. Het ziet er toch geweldig uit?
Wauw, die lipstick staat je prachtig. En die blush lijkt me lijkt me heel mooi bij een gebruinde huid van de zomer
Ik vind ze beiden echt heel mooi uitkomen. Staan je super! Ik wil zelf wel meer budget producten kopen. Daarom lees ik er vaak reviews over. Toch val ik altijd weer terug op de wat luxere merken. Ik ben er gewoon een beetje een sucker voor;)
*gaat voor de deur van Kruidvat liggen tot deze open gaat*
De blush staat je mooi en geeft ook een mooie glans niet TE maar precies goed. en wat leuk zo’n balletje. De lipliner ziet er ook goed uit.
Zo een mooie kleur blush!
Wat een fijne review!
Prachtige foto’s 😉
Xoxo
Oooh, die lipliners van Essence, love them! Staat je heel mooi deze kleur.
Ik ga snel eens kijken voor een lipliner! De blush lijkt me ook heel mooi, maar ik heb er nog teveel liggen.