Een foundation is de basis van jouw make-up en die moet perfect zijn. Ik ben 50 plus en merk dat mijn huid steeds minder ‘smooth’ is, veroudering komt na je 50e steeds sneller. Gelukkig vond ik recent bij de DM drogist een anti-aging foundation van Judith Williams.
Judith Williams
Uit liefde voor cosmetica richtte de in München geboren Amerikaanse in 2007 het Judith Williams Cosmetics Brand op en werd vervolgens het meest succesvolle merk in de Europese thuiswinkel. Judith Williams begon met internationalisering in 2009 met QVC in Londen en is nu niet alleen zeer succesvol in Europa, maar ook in Rusland en Australië. In 2017 was ze de eerste tv-ondernemer die Judith Williams Cosmetics met succes uitbreidde naar de internationale detailhandel.
Anti-aging foundation
We dromen allemaal van een foundation die onze leeftijd liefdevol verbergt: de anti-aging foundation van Judith Williams past bij elk huidtype en werkt met de kracht van hyaluronzuur als een zachte soft focus, zonder eruit te zien als een masker.
Voor een verstevigend, onmiddellijk liftend effect dat lang aanhoudt!
Dekking: gemiddelde dekking
Afwerking: ondoorzichtig
Consistentie: vloeibaar
Judith’s favoriet
Dat deze foundation een van Judith’s favorieten is, kan ik nu na het testen van deze foundation wel begrijpen. Naast het feit dat deze foundation voor elk huidtype geschikt is, is de kleur ook nog eens interessant want deze is slechts verkrijgbaar in 1 tint! De kleur versmelt met je eigen huidskleur (ik ben blank en zeer licht, hoe dit uitpakt op een donkere huidskleur dat weet ik dus niet).
En dan bemerk ik ook nog een pluspunt van deze foundation, ze droogt mijn huid niet uit, terwijl het een mooie matte Finish heeft.

Aanbrengen
Het aanbrengen gaat ook perfect, dit doe ik met mijn favoriete brush van Real Techniques, hierover heb ik al eerder een review geschreven.
Mijn neus is vaak het moeilijkste om te dekken met foundation en dit is de eerste die daar totaal geen problemen mee heeft! Ander oneffenheden pakt de foundation van Judith Williams ook heel mooi aan. Kortom ik ben echt heel blij en super verrast met deze voor mij onbekende aanwinst.
Verkrijgbaarheid
Helaas is deze foundation van Judith Williams alleen te koop via de DM Drogerie!
De verkoopprijs is 9,90
Als ik weer eens in Duitsland ben, ga ik hier voor kijken