Vandaag toch een bericht online. Vanmorgen vroeg opgestaan, koffie en eens kijken wat ik jullie vandaag zou presenteren.
Ik kwam er achter dat ik nog zoveel artikelen wel al gefotografeerd heb, maar nog steeds niet gepost! Toch eens gaan nadenken over een planner?
Goed, uit de oude doos (juli 2017) laat ik jullie een lipstick aankoop zien!
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX | MILAN” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
De kleur die ik deze keer uitkoos is MILAN, een zachte tint die je eigenlijk altijd wel kunt dragen. Deze lijkt in eerste instantie heel donker, maar soms is het resultaat nog mooier. Althans ik ben er super tevreden over.
Ik bestel vaak deze NYX Round Lipsticks. Lekker budget en van hele goede kwaliteit.
De Round Lipstick van NYX Professional Makeup is een klassieke lipstick voor elke dag van het jaar.
De minerale verzachtende formule biedt een prachtige fluwelen textuur en heldere tinten die lang blijven zitten.
Er is een ruime keuze, de teller staat momenteel op 52 kleuren!
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX | MILAN | SWATCH” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
In eerste instantie dacht ik, ik heb de verkeerde kleur, het lijkt zo wijnrood…
Op mijn hand ziet het er al minder heftig uit…
En op mijn lippen is de kleur bijna nude te noemen. Vreemd hè? En toch was ik blij. De pigmentatie is goed en ook de formule is perfect. Het is een heerlijke lipstick om te dragen. Echter ben je er van bewust dat een lipstick in combinatie met de kleur van je lippen toch anders eruit ziet dan bijvoorbeeld bij je vriendin of een swatch op de hand.
Deze lipstick zit eigenlijk standaard in mijn tas. Omdat mijn Tea-Rose al helemaal op was, deze kleur lijkt veel op de Milan.
[tx_heading style=”default” heading_text=”VERKOOP” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
De lipsticks zijn te koop via de NYX Cosmetica stores en via Douglas.nl voor de prijs van 4,15
Mooie kleur! Waar kun je deze kopen?
Douglas.nl
Ik houd van deze tinten, ziet er erg mooi uit
Wow, de kleuren zien er inderdaad telkens anders uit! Ik vind hem wel mooi.
Jeetje, wat een verschil tussen de swatch en op je lippen! Ik vind het een erg mooie kleur!