Ik was al een tijdje op zoek naar een oogschaduwpalette wat ik zelf kon samenstellen. Nu hebben diverse merken dat wel in hun assortiment, echter sommige vind ik persoonlijk nogal aan de prijs.
Ik wil graag voor een dubbeltje op de eerste rang… en werd de keuze mijn favoriete merk NYX.
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX dierproefvrij?” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
Momenteel is NYX in opspraak… het zou niet meer dierproefvrij zijn, omdat ze ook naar China gaan verkopen. Als dat zo is, zou ik dat echt zo jammer vinden. Tot de tijd dat het nog speculaties zijn, blijf ik het kopen.
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX EYESHADOW HOT SINGLES” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
Hoe fijn is het als je jouw eigen palette kunt samenstellen? Heel fijn, want ik heb palettes waarvan ik de helft van de kleuren niet eens gebruik. Dat vond ik zonde.
Ik kreeg van vrienden een cadeaubon voor Douglas en ik wist meteen wat ik wilde bestellen. De mascara Doll eyes (review) en dus een dit palette. Het was wel even moeilijk om je kleuren te kiezen. Vooral de lichtere tinten, ik kocht dus een verkeerde kleur en die heb ik ondertussen veranderd in een mooie witte tint.
Die bodem is van kartonne… (lees dit met Italiaans accent)! Het houdertje van je palette stelt eigenlijk niet veel voor. Karton, 4 gaten, en een logo.
Voordeel, lichtgewicht, dus je hoeft niet met een zware handtas rond te zeulen!
Ik vulde het palette met de vier gekozen kleuren.
De twee bovenste kleuren zijn: Diamond Lust & Spontaneous. De twee onderste kleuren: Hypnotized & Happy Hour. Ja ik ben zo’n rare die ook valt voor een naam…
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX SWATCHES & LOOK” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
Ik merkte gelijk bij de eerste aanraking dat de oogschaduws wel was fall-out hebben. Maar niet zo dramatisch als ik laatst had. De swatches maakte ik met een primer als basis.
De Diamond Lust viel mij wat tegen. Heb echt een paar keer moeten vegen met mijn kwast. De andere drie kwamen goed uit de verf. Vooral de kleur Hypnotized is echt een mooie warme tint, roodkoper.
De Happy Hour is mat, maar dat vind ik niet erg.
[tx_row]
[tx_column size=”1/2″][/tx_column]
[tx_column size=”1/2″][/tx_column]
[/tx_row]
Sorry voor de wat wazige foto’s… dit moest met mijn oude fototoestel. De batterij was op ?
Hot Singles oogschaduwkleuren van NYX Professional Makeup bevatten intense pigmenten voor het creëren van een opvallende look. Dit product is makkelijk te blenden en aan te brengen.
Ik denk dat het niet echt goed overkomt op de foto’s, want het is intenser in het echt. Toch staat een NYX primer nu op de boodschappenlijst. Wellicht dat mijn oude Essence aan vervanging toe is.
Ik maakte er gelijk maar een complete look bij!
Of ik nog andere palettes koop? Uhm ja hoor, tenslotte ben je beautyblogger en wil je je reviews delen. Wellicht dat ik toch nog een tweede bestel met blauwe kleuren!
[tx_heading style=”default” heading_text=”NYX VERKOOP” tag=”h2″ size=”24″ margin=”24″ align=”center”]
NYX koop ik meestal online bij Douglas.nl of in 1 van de winkels. Soms kijk ik even bij de DM in Goch voor lipsticks ed.
Hot Singles 1,5 gram 2,86
Los doosje om 4 singles in te doen kost 4,77
[tx_animate animation=”flip” duration=”3″ delay=”.4″ inline=”no”]Wat is jouw laatste NYX Cosmetics aankoop?[/tx_animate]
Mooi dat NYX zoiets heeft. Ik hou van dit soort tinten
Subtiel zeg! Ik koop nooit geen paletten meer! Ik gebruikte er altijd maar twee of drie van. Nu gebruik ik altijd twee kleuren van MAC. Maar ik moet er eigenlijk nog een highlighter bij.
Wat heb je een mooie zachte kleurtjes gekozen. Echt heel mooi!
Wel jammer dat het een kartonnen doosje is. Maar voor die prijs kan je ook niet te veel verwachten natuurlijk. Mooie kleurtjes heb je uitgekozen!
Oh wat leuk!!! En lekker goedkoop! Ze zien er wel goed uit voor die prijs hoor!
Mooie kleurtjes! Grappig, die ronddraaiende tekst, leuk gedaan!
Ik heb een losse oogschaduw van dit merk en daar ben ik ook groot fan van, ik vind het een prachtig merk!
Wat een mooie oogschaduws zeg, ik wist helemaal niet dat je bij NYX een eigen palette kon samen stellen. Dat vind ik altijd zo leuk! De look die je met de oogschaduws gemaakt hebt is erg mooi.
Mooi en de palette is dan ook handig om mee te nemen…..
Xoxo
Wauw, wat een prachtige kleuren! Ik had deze nog niet gespot van NYX… nu gaat het bij mij ook kriebelen;-)
[…] pas ik mijn make-up ook aan bij wat ik draag en de tinten uit mijn NYX palette (klik hier) zijn er zo geschikt voor. En ook de mooie oranje Metallic lipstick van NYX (klik hier) is een […]