Omdat ik de laatste tijd erg veel producten kreeg voor mijn huid heb ik de hulp ingeschakeld van mijn schoonzus Diana. Zij heeft een paar producten onder haar loep genomen en testte de Vitop Forte crème van Dermasence voor jullie.
Vitop Forte
|
|
Diana testte de Vitop Forte
Ik mocht de Vitop Forte gaan testen voor mijn schoonzusje en aangezien ik een droge huid heb, leek me dit produkt wel fijn om uit te proberen.
Het eerste wat opvalt aan de tube is de achterkant (jawel) Dat is niet gangbaar, maar het “hier drücken” midden achter op de tube, was ik nog niet eerder tegen gekomen. Op zich een mooi idee: Je draait de dop los, duwt op het midden van de tube en door het gaatje wat in de dop verschijnt komt de crème. Je ziet alleen de crème wel iets verkleuren in het midden van de dop, dus misschien is het niet het meest hygiënische idee.
Dikke crème
De crème die er uitkomt is behoorlijk dik en met het uitsmeren kijkt het behoorlijk vet en glimt je gezicht je in de spiegel tegemoet, maar bij dun smeren trekt het toch vrij snel de huid in en verdwijnt het glimmen ook. Je mag het meerdere keren per dag gebruiken, maar bij mijn huid is het alleen in de avond voldoende. Ik heb het ook een aantal keer s’morgens gebruikt, maar dan kreeg ik aan het einde van de middag last van mijn ogen door een te ‘vette’ huid.
Als dagcrème zal ik deze dus niet snel meer gebruiken, maar voor gebruik als nachtcrème is Vitop Forte ideaal met een droge huid als de mijne, want mijn huid gaat er echt op vooruit.
DERMASENCE Vitop forte
100 ml, € 20,00 – 200 ml, €31,20
Een verzorgende crème voor de droge en eczeem-gevoelige huid. Het vermindert effectief irritatie, jeuk en zwelling. Bij regelmatig gebruik zal de voedende crème met huidvriendelijke actief-complex van de wede-extract, Aloë Vera en groene thee, effectief ontstekingsverschijnselen voorkomen.
Waar te koop?
O.a. online bij Apotheek & huid >> LINK
Die dop is bijzonder zeg! Ik houd er zelf ook meer van dat een nachtcrème wat voller is, maar overdag mag het wat luchtiger.
Ziet er inderdaad niet heel aantrekkelijk uit maar als mensen met een droge huid er baat bij hebben is dat natuurlijk het belangrijkste.
Ik heb zelf ook wel eens zo’n heel vette crème gehad, voor ‘s nachts is dat inderdaad niet zo erg. Ik heb nu een hyaluronzuur fluide van dit merk in gebruik, die gebruik ik als serum. Vind ik heel erg fijn.